Tester oprogramowania

tester-oprogramowania

Wynagrodzenie: 6 000 – 7 200 zł brutto (Umowa o pracę)

Twoje zadania:

  • zapewnienie jakości dla produktów cyfrowych spółki
  • opracowanie planu testów oprogramowania
  • projektowanie i rozwijanie procedur testowych
  • przygotowanie środowiska i danych testowych;
  • wykrywanie oraz zgłaszanie usterek oprogramowania
  • współpraca z programistami, product ownerami i supportem
  • dopuszczenie przetestowanego oprogramowania do fazy wdrożenia
  • zapewnienie wsparcia użytkownika końcowego (druga linia)
  • tworzenie dokumentacji testowej

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • minimum rok doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych
  • minimum rok doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych
  • dobra znajomość Android i iOS
  • podstawowa znajomość narzędzi (ADB, Postman)
  • znajomość REST API
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy zespołowej;

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych
  • znajomość narzędzi (Selenium, Appium, Jenkins)

Oferujemy:

  • pracę z globalnym produktem SaaS
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • możliwości ciągłego rozwoju kompetencji
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z grupy RST

Jesteś entuzjastą nowych technologii? Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy? Chcesz z nami dzielić radość z sukcesów?
Wyślij teraz swoje CV na: office[at]bed-booking.com
Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BedBooking sp. z o.o., ul. Esperantystów 17, 58-100 Świdnica, KRS: 69973 8, NIP: 884278502 3, REGON: 368536161 , moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”