Oferty pracy

Aktualne oferty pracy w BedBooking.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie na start 4.500 – 5.300 zł brutto (UoP)
  • Możliwość zostania wspólnikiem spółki i skalowania swojego wynagrodzenia
  • Możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • Możliwość zdobywania wiedzy w startupie SaaS o globalnym zasięgu

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Tworzenie, wdrażanie, testowanie i optymalizacja strategii marketingowych
  • Planowanie, organizacja i realizacja działań marketingowych
  • Mierzenie efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • Tworzenie analiz, raportów z prowadzonych działań marketingowych
  • Zarządzanie onboardingem oraz re-engagementem użytkowników
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji, analiza i badania rynkowe trendów branżowych
  • Współpraca z podwykonawcami (np. agencje interaktywne, agencje reklamowe)
  • Wprowadzanie nowych usług na rynek

Czego od Ciebie wymagamy?

  • Min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik i narzędzi marketingu cyfrowego
  • Nastawienia na realizację celów
  • Kreatywności i pomysłowości
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej
  • Znajomości języka angielskiego (min. B1-B2)
  • Profesjonalnego podejścia do obowiązków
  • Mile widziane doświadczenie w branży SaaS lub branży hotelarskiej.

Jesteś zainteresowany? Dołącz do naszego zespołu!
Wyślij teraz swoje CV na: office[at]bed-booking.com

Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BedBooking sp. z o.o., ul. Esperantystów 17, 58-100 Świdnica, KRS: 69973 8, NIP: 884278502 3, REGON: 368536161 , moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Klauzula informacyjna RODO