Junior Product Owner

junior-product-owner

Wynagrodzenie: 4 500 – 6 500 zł brutto (Umowa o pracę)

Twoje zadania:

  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
  • kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów
  • generowanie pomysłów na usprawnienia produktu
  • przygotowanie specyfikacji dla zespołu programistów
  • odbiór zrealizowanych prac rozwojowych
  • ścisła współpraca z doświadczonym Product Ownerem

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • biegła obsługa oprogramowania biurowego (np. Google Workspace, MS Office, itp.)
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy
  • pracowitość i rzetelność
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • ogólna wiedza o technologiach mobilnych (Android, iOS)
  • znajomość cyklu życia oprogramowania
  • znajomość podstaw analityki internetowej

Oferujemy:

  • pracę z globalnym produktem SaaS
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • możliwości ciągłego rozwoju kompetencji
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z grupy RST

Jesteś entuzjastą nowych technologii? Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy? Chcesz z nami dzielić radość z sukcesów?
Wyślij teraz swoje CV na: office[at]bed-booking.com
Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BedBooking sp. z o.o., ul. Esperantystów 17, 58-100 Świdnica, KRS: 69973 8, NIP: 884278502 3, REGON: 368536161 , moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”