Product Owner

product-owner

Wynagrodzenie: 6 200 – 8 000 zł brutto (Umowa o pracę)

Twoje zadania:

  • definiowanie, rozwijanie i wdrażanie strategii produktu
  • opracowanie i wykonanie planów rozwoju produktu
  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
  • kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku oraz analizowanie ich produktów
  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku
  • generowanie pomysłów na usprawnienia produktu
  • przygotowanie specyfikacji dla zespołu programistów
  • odbiór zrealizowanych prac rozwojowych
  • tworzenie analiz finansowych dla produktu
  • ścisła współpraca z CEO i CTO spółki

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w rozwoju produktów cyfrowych
  • umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o dane, rachunek zysków i strat
  • doświadczenie w makietowaniu i prototypowania rozwiązań
  • skuteczna współpraca z zespołem projektantów UI / UX oraz programistów i testerów
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2) w mowie i piśmie
  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania analitycznego (np. Google Analytics, Mixpanel, MS Excel, Hotjar)
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. JIRA, Trello, Asana)
  • doświadczenie w publikacji aplikacji w sklepach (np. Google Play, Apple Store, Microsoft Store)
  • zainteresowanie nowymi technologiami

Oferujemy:

  • pracę z globalnym produktem SaaS
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • możliwości ciągłego rozwoju kompetencji
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • wsparcie doświadczonych specjalistów z grupy RST

Jesteś entuzjastą nowych technologii? Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy? Chcesz z nami dzielić radość z sukcesów?
Wyślij teraz swoje CV na: office[at]bed-booking.com
Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BedBooking sp. z o.o., ul. Esperantystów 17, 58-100 Świdnica, KRS: 69973 8, NIP: 884278502 3, REGON: 368536161 , moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”